Referencje


Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia, realizując indywidualne oczekiwania Klientów. Dzięki temu nasza firma cieszy się zaufaniem i dobrą opinią, co dodatkowo motywuje nas w codziennej pracy. Poniżej przedstawiamy Państwu wybrane listy referencyjne od naszych Klientów.

NOWOCZESNY UNIWERSYTET
„Firma MG Studio s.c. jest godnym zaufania Partnerem w zakresie kreowania wizerunku firmy czy przedsięwzięcia. Charakterystyczną jej cechą jest rzetelność i terminowość, które w połączeniu z doświadczeniem i dużymi zasobami wiedzy jej Pracowników dają pewność skutecznej realizacji zlecenia. (...)”

TRENDY ROZWOJOWE MAZOWSZA
„Wszystkie projekty zostały wykonane z fantazją, solidnie i kompleksowo. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą MG Studio. Na tej podstawie w pełni rekomendujemy firmę MG Studio jako kompetentnego i godnego zaufania partnera. (...)”

ROYAL PROPERTIES
„Szczególnie doceniam Państwa kreatywność powiązaną z wysoką motywacją oraz łatwością współpracy. Jestem przekonany, iż będę mógł z pełnym zaufaniem polecać Państwa firmę innym podmiotom gospodarczym. (...)”

INTELOG
„Polecam wszystkim agencję MG Studio. To kilkuosobowe grono profesjonalistów stworzyło dla mojej firmy interesującą nazwę, oryginalne logo i ciekawe projekty wizytówek. Studio wykazało się dużą kreatywnością i terminowością w wykonaniu zlecenia, dlatego też w pełni zasługuje na zaufanie.”

ENREM Połaniec
„Firma MG Studio s.c. Grzegorz i Mateusz Ziemniak ul. Partyzantów 1A, 35-242 Rzeszów wykonała dla Enrem-Połaniec Sp. z.o.o. książkę identyfikacji wizualnej (logo, księgę znaku inne projekty graficzne) (...)”

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH
„Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach potwierdza, iż Spółka cywilna MG Studio zrealizowała terminowo i bez zastrzeżeń umowę, której przedmiotem było opracowanie projektu: loga SUM, herbu SUM, medalu SUM, odznaki, wizytówek, papieru firmowego, kopert. (...)”

Działania charytatywne dla Stowarzyszenia Rozwoju Lokalnego w Kosinie
„Serdecznie dziękujemy za pomoc i życzliwość okazaną nam w czasie organizacji PIELGRZYMKI ROWEROWEJ KOSINA-WILNO. Wyrażając wdzięczność i uznanie życzymy sukcesów w pracy zawodowej oraz powodzenia w życiu osobistym.”