Portfolio


Zaprojektowane przez nas znaki firmowe
Zapraszamy do części wizualnej możesz obejrzeć prace które do tej pory wykonywaliśmy dla nowych lub już istniejących firm.Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie
Marino
Enrem
Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie

Znak graficzny przedstawiający most oraz reprezentacyjny symbol Warszawy - Pałac Nauki i Kultury bezpośrednio komunikuje zakres oraz obszar działalności firmy. Odcienie niebieskiego i granatowego wykorzystane w logo, kojarzą się z rozsądkiem, inteligencją oraz stabilnością. Jasny znak graficzny budzi zaufanie oraz szacunek. Schematycznie zarysowane kształty tworzą czytelny przekaz, który pozwala łatwo identyfikować przedsiębiorstwo.
Marino

Zaprojektowaliśmy nowe logo dla MARINO - całkowicie rozbudowanego i unowocześnionego Centrum Handlowego we Wrocławiu. Wykonane logo ma na celu ukazanie Marino jako miejsca eleganckiego, przychylnego klientom, w którym można mile spędzić czas. Sygnet przedstawia torbę na zakupy w przyjaznej formie kolorowych, artystycznych linii, co sugeruje szeroką ofertę i rozbudowaną sieć sklepów, które klient znajdzie w jednym miejscu. Całość tworzy pozytywny przekaz.
Enrem

Wykonaliśmy nowe logo dla spółki Enrem-Połaniec. Firma specjalizuje się w dostarczaniu usług i produkcji w dziedzinie energetyki zawodowej i przemysłowej. W logo został wkomponowany symbol kojarzący się z wytwarzaniem energii, czyniąc tym samym znak niepowtarzalnym oraz bezpośrednio odwołującym się do działalności przedsiębiorstwa.